Apie mus
 

Apie mus

APIE MUS

Mes esame įmonė „Brillante“, kuri jau ilgą laiką užsiima mažmenine ir didmenine prekyba – iš Japonijos į Europos Sąjungą tiekia sauskelnes „Merries“, „Moony“ ir „Goo.n“. Šioje svetainėje užsakytas japoniškas vaikų higienos prekes pristatytome į daugiau nei penkiasdešimt parduotuvių visose Europos Sąjungos šalyse. Šių sauskelnių kokybė yra aukštai vertinama milijonų žmonių. Susisiekite su mumis dėl konsultacijos arba užsisakykite Jus dominančią prekę mūsų svetainėje.

 

„BRILLANTE“

Reg. nr.: 40103164585

VAT ID: LV40103164585

IBAN: LT497300010146028503

Bank name: Swedbank

SWIFT: HABALT22

Phone: +371 25654183

E-mail: info@brillante.lt

Registration address: Latvia, Rīga, Festivāla iela 1-97, LV-1057 

 

PRISTATYMAS

Sauskelnių pristatymas Lietuvoje:

Prekės, užsakytos ir apmokėtos darbo dienomis iki 14.00 val., bus pristatytos per 1-2 darbo dienas.

Prekės, užsakytos ir apmokėtos po 14.00 val., bus pristatytos per 2 darbo dienas.

Prekės, užsakytos ir apmokėtos savaitgaliais ir švenčių dienomis, bus pristatytos per 2 darbo dienas.

 

Pristatymo Lietuvoje kaina:

Pristatymo mokestis – 3 Eur.

Perkant už daugiau nei 45 Eur – pristatymas nemokamas.


Užsakant prekes iki 14.00 val., 97% atvejų klientai jas gauna kitą darbo dieną.

 

Kaip sužinoti, kur yra Jūsų užsakymas?

Kiekvieną kartą po prekių užsakymo asmeninėje paskyroje atsiranda kortelė „išsiųsta“, „tracking“ numeris ir nuoroda į svetainę, kurioje galima sekti savo siuntą.

Jei nepavyksta surasti savo siuntos, susisiekite su mumis.

 

Pristatymas į kitas ES šalis:

Užsakydami prekę, parašykite savo užsakymo pavadinimą, pristatymo adresą ir kontaktus. Mes stengsimės kuo greičiau su Jumis susisiekti.

 

Prekės grąžinimas ir keitimas:

UAB „Brillante“ beveik visada priima atgal bet kurią iš UAB „Brillante“ nusipirktą prekę nereikalaudama papildomų paaiškinimų ir grąžina klientui visą jo sumokėtą sumą.

Dėl prekės grąžinimo ar keitimo klientas kiekvienu atveju turi susisiekti su UAB „Brillante“ elektroniniu paštu arba telefonu.

Jei klientas nori grąžinti arba pakeisti prekę dėl UAB „Brillante“ klaidos ar kaltės, visa pirkinio suma grąžinama per 7 dienas, klientui išsiuntus šią prekę atgal į UAB „Brillante“ sandėlį.

Jei prekė grąžinama ar keičiama dėl kliento kaltės ar klaidos (taip pat jei nenurodoma priežastis), klientas sumoka pristatymo ar grąžinimo kainą arba sugrąžina prekę pats.

Problemos dėl prekės grąžinimo dažniausiai išsprendžiamios per 1 darbo dieną.

Netinkama prekė pakeičiama per 1-2 darbo dienas.

UAB „Brillante“ pasilieka teisę neleisti grąžinti arba pakeisti prekės, jei jos pakuotė buvo atidaryta ar pažeista pirkėjo, ir  jei prekė grąžinama dėl kliento kaltės arba jam nenurodant grąžinimo priežasčių.

Taip pat UAB „Brillante“ yra pasirengusi išnagrinėti bet kokį kliento pasiūlymą dėl bet kurios problemos dėl prekės grąžinimo sprendimo.

Paraiška dėl prekės grąžinimo ar keitimo priimama elektroniniu paštu anglų, rusų ir latvių kalbomis laisva forma. Taip pat bet kokią informaciją galima gauti telefonu anglų, latvių arba rusų kalbomis.


Naudojimasis ir konfidencialumas duomenų, įvestų į svetainę:

·        UAB "Brillante" informuoja, kad nurodydami savo elektroninio pašto adresą, sutinkate, kad jis bus įtrauktas į duomenų bazę ir į jį gali būti išsiųstas UAB "Brillante" pranešimas/priminimas apie pradėtas, bet dar nebaigtas užsakyti prekes.

Naudodamiesi UAB "Brillante" interneto svetaine, sutinkate, kad UAB "Brillante" ar bet kuris kitas trečiasis asmuo, veikiantis UAB "Brillante", gali rinkti ir saugoti duomenis, kurie leis stebėti:

• bendrą interneto svetainės lankytojų skaičių;

• lankytojų skaičių kiekviename atskirame interneto svetainės skyriuje;

• interneto paslaugų teikėjų, aptarnaujančių lankytojus UAB "Brillante", pavadinimus

IP adresai

·        UAB "Brillante" neprijungia IP adreso ir elektroninio pašto vartotojo su duomenimis, leidžiančiais identifikuoti šį vartotoją. Tai reiškia, kad sesija kiekvienam vartotojui yra registruojama, tačiau interneto svetainės vartotojas lieka anoniminis.

Visa informacija, siunčiama ar įvedama į interneto svetainę, tampa "UAB Brillante" nuosavybe. UAB "Brillante", kaip interneto svetainės savininkė, turi teisę šią informaciją naudoti asmeniniams poreikiams, išskyrus fizinių asmenų duomenis.

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image