Svarbu žinoti

Nauji „Brillante“ klientai būtinai turi tai žinoti:

Sandėlyje visada yra prekių!

Garantuojame, kad sandėlyje visada yra visi mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi produktai, tad jų niekada nereikia laukti. Mes patys importuojame, sandėliuojame ir siunčiame prekes klientams iš savo 2500 m2 ploto sandėlio.

Greičiausias pristatymas!


24 valandos! Per tiek laiko nuo užsakymo pateikimo pristatome net 90% visų prekių, užsakytų iki 16.00 val.

Mūsų gerai išvystytos logistikos ir prekių prieinamumo vietoje dėka galime surinkti ir supakuoti Jūsų užsakytas prekes per mažiau nei 3,5 minutės ir perduoti jas kurjeriui.

Visais atvejais Jūsų užsakytos prekės bus surinktos ir perduotos kurjeriui iki 16.00 val. Kurjerių tarnyba naktį pristatys siuntinį į vietinį siuntų rūšiavimo centrą, ryte siuntinys bus perduotas Jūsų miesto kurjerių tarnybos vairuotojui, o dieną – pristatytas prie Jūsų namų durų. 

Skaitykite daugiau čia:


Prekių grąžinimas ir keitimas:


Lengvas ir greitas „Brillante“ prekių grąžinimas arba keitimas.

Pavyzdys. Jei vis dar turite neatidarytų sauskelnių pakuočių, tačiau Jūsų mažyliui jau reikia kito jų dydžio, sauskelnes galite grąžinti arba pakeisti į kitas. Jums tereikia pasirinkti patogų prekių grąžinimo ar keitimo būdą.

Skaitykite daugiau čia:


Premijos taškai:

Pirkdami „Brillante“, gaunate premijos taškų, kuriuos galite panaudoti mokėdami už pirkinius.

Skaitykite daugiau čia:


Atkreipkite dėmesį į produktus!

 

Mūsų importuojamų prekių ženklai yra pirmaujantys Azijoje, tad tėveliai turėtų žinoti informaciją apie keletą unikalių produktų, kurie, mūsų nuomone, yra žymiai geresni už randamus masinėje rinkoje.


„Mulimi“ sauskelnės

Specialios sauskelnės, visomis techninėmis charakteristikomis prilygstančios japoniškoms ar net lenkiančios jas. Sauskelnės turi daugybę savo dizaino ypatybių, pavyzdžiui, sugeriantis sluoksnis niekada nesusivynioja į gumulą – lieka vietoje, nes yra patvariai pritvirtintas. Puikiai sugeriama drėgmė. Sugeriantis sluoksnis yra japoniškas. Vidinis sauskelnių paviršius yra labai minkštas. Nesukelia dirginimo, nes viršutinio sluoksnio rūgštingumas itin mažas. Itin plonos ir lengvos sauskelnės – vos 3 mm storio ir 30 g svorio, o tai labai patogu Jūsų mažyliui. Naujagimių sauskelnėse yra iškarpa ties bamba. Sauskelnės kvėpuojančios, pralaidžios garams, nesukeliančios bėrimų. Gaminamos naudojant augalinės kilmės žaliavas – sausmedį.

Nuoroda į prekę...


„Moony“ ir „Moony Natural“ sauskelnės

„Moony“ – populiariausios japoniškos sauskelnės. Jos turi japonišką IVF ženklelį, nenaudojamą ES. Šios sauskelnės gaminamos atskirai berniukams ir mergaitėms, atsižvelgiant į jų kūnų skirtumus; nedirgina odos; yra itin minkštos ir patvarios – visais atvejais geros sauskelnės! „Moony“ sauskelnių serijoje yra ir „Moony Natural“ sauskelnės – pačios minkščiausios ir švelniausios kada nors matytos sauskelnės. Pagamintos iš natūralios medvilnės.

Nuoroda į prekę...


„Merries“ sauskelnės


„Merries“ – japoniškos sauskelnės, itin populiarios NVS šalyse. Minkštas viršutinis sauskelnių sluoksnis yra išmirkytas ramunėlių ekstrakte, pasižymi puikia tekstūra, kurios dėka sumažėja sauskelnių ir mažylio kūno sąlyčio plotas. Patrauklus, visais atvejais patikimas dizainas.

Nuoroda į prekę...


Sauskelnių pavyzdžiai

Sauskelnių pasirinkimas yra individualus dalykas, todėl Jūs turite galimybę užsisakyti sauskelnių pavyzdžių ir taip nuspręsti, kurios sauskelnės yra tinkamiausios Jūsų mažyliui.

Nuoroda į prekę...


„Arau“ ir „Arau Baby“ kūdikių priežiūros ir skalbimo priemonės

„Arau“ – japoniškų prekių įmonė, skaičiuojanti jau daugiau nei 60 metų istoriją.

Pagrindinis skirtumas nuo kitų prekės ženklų – „Arau“ produktai yra 100% natūralūs, visiškai biologiškai išskaidomi iki vandens ir anglies dioksido vos per 22 dienas.

„Arau“ prekės ženklo sudėtis – palmių aliejus su žolelių ekstraktais, tiekiamais iš ekologiškai švaraus Malaizijos regiono, Borneo salos. Produktuose nėra sintetinių aktyviųjų medžiagų, fosfatų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, optinių baliklių ir konservantų. 100% natūralios sudėties dėka „Arau“ produktai nesukelia alergijų, nedirgina odos, juos gali naudoti būsimos mamos, vaikai ir visi kiti žmonės, kurių oda yra jautri.

Dalis įmonės pajamų yra naudojamos palmių sodinimui Borneo saloje, siekiant sukurti šešėlius ir patogius būstus drambliams bei statyti tiltus per natūralias kliūtis ir taip pagelbėti judėti orangutangams.

Nuoroda į prekę...


„Naïf“ ekologiška ir veganiška kosmetika


Nyderlandų įmonė „Naïf“ atliko didžiulį darbą, kurdama plačią IVF kosmetikos liniją suaugusiems ir vaikams.

Visi produktai yra 100% ekologiški ir natūralūs, vykdo tiesiogines ir nurodytas funkcijas, pasižymi puikiomis savo veikimo savybėmis ir sulaukia itin palankių atsiliepimų.

Produktai yra pagaminti iš natūralių ingredientų, kuriuose yra tik augalinių sudėtinių dalių, nėra visiškai nieko kenksmingo. Prekės yra supakuotos biologiškai skaidomame bioplastike, pagamintame iš cukranendrių. Šie produktai turi visų rūšių sertifikatus ECO srityje ir yra ekologiški. Patrauklus dizainas, ekologiška pakuotė, malonus kvapas ir puikus veikimas – visa tai galima gauti naudojant „Naïf“ produktus!

Nuoroda į prekę...


MAMOMS

„Mayasuo“ profesionalus šampūnas ir kondicionierius


Mūsų klientų atsiliepimai:

Neseniai išbandžiau „Mayasuo“ šampūną ir kondicionierių. Nesu seniau bandžiusi jokių azijietiškų produktų, tad labai susidomėjau jais. Idealiai tinka tiesiems plaukams. Šampūnas labai gerai putoja ir išplauna plaukus. Yra patogus dozatorius – man tai labai svarbu. Kondicionierių lengva paskirstyti po plaukus. Naudojant šiuos produktus plaukai ilgiau išlieka švarūs. Kadangi dažnai plaunu savo plaukus, tai ir pastebėjau, kad naudojant šias priemones plaukai buvo švarūs net ir trečią dieną. Produktai kvepia kiek neįprastai, tarsi vyrišku skutimosi losjonu, kvapas ilgai išlieka ant odos. „Mayasuo“ šampūną, kondicionierių ir kitus produktus iš Japonijos ir visos Azijos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Brillante“. Prekės pristatomos per 1 dieną. @lifebytroya, L. Krilova, Ryga, Latvija.

Labai gražūs plaukai po priemonių naudojimo. Malonu buvo nuo pat prekių pristatymo ir išpakavimo iki rezultato po plaukų plovimo. @miss_kalashnikova, E. Kalašnikova, Talinas.

Nuoroda į prekę...


„Summus“ (buv. „Shiawasedo“) odos priežiūros priemonės

„Summus“ direktorius savo prekės ženklą pakomentavo maždaug taip: „Esame suinteresuoti siekti maksimalaus produktų naudojimo efekto, jei tik tai yra saugu. Orientuojamės į šiuolaikines kosmetikos technologijas, o ne į ekologiškumą.“

Nors šis prekės ženklas niekada nedeklaravo, kad ši kosmetika priklauso ECO kategorijai, tačiau produktų sudėtyje nėra jokių kenksmingų ar pavojingų medžiagų (ES kosmetikos saugumo ataskaita yra prieinama).

Vos po kelių šios naujausiomis technologijomis gaminamos kosmetikos naudojimo kartų pamatysite neįtikėtinus rezultatus!

Nuoroda į prekę...


„Shiseido“ odos priežiūros priemonės


Šio prekės ženklo pristatinėti net ir nereikia, nes jis dešimtmečius buvo visų, daug žinančių apie plaukų priežiūros produktus, lyderis. Kiekviena nauja priemonių serija yra vis geresnė už ankstesnę! Dažniausiai pasitaikantys klientų komentarai yra tokie: neįtikėtina kokybė, niekada neradome nieko geresnio ir t. t.

Nuoroda į prekę...


„Kuyura“ dušo želė


Ši dušo želė – nepaprastai maloni, kreminė. Net sunku apibūdinti jausmą ir poveikį, pasinaudojus ja, tačiau jis tikrai puikus, tad tikrai turite ją išbandyti!

Nuoroda į prekę...


„Laurier“ moterų higienos priemonės

Tos moterys, kurios bent kurį laiką yra naudojusios „Laurier“ priemones, nebenorės naudoti jokių kitų higieninių įklotų. Jie visais atžvilgiais yra puikūs! „Laurier“ – populiariausias įklotų prekės ženklas Japonijoje. Milijonai moterų jais naudojasi visą gyvenimą ir neketina rinktis jokio kito prekės ženklo!

Jei naudodamos higieninius įklotus jaučiate diskomfortą, tiesiog išbandykite „Laurier“ higienos priemones!

Šių higieninių įklotų gamintojas „Kao“ taip pat gamina „Merries“ sauskelnes ir higienines servetėles.

Nuoroda į prekę...


„Lion“ ir „Saraya“ buitinė chemija

Įsimylėti japoniškas buitinės chemijos prekes labai lengva. Jos skiriasi nuo tų, kurias esame pratę matyti prekybos centruose. Daugeliu atveju šios priemonės yra ekologiškos. Japoniška buitinė chemija yra itin efektyvi.

Yra keletas japoniškos buitinės chemijos savybių:

Buitinė chemija yra veiksminga, tada kai ji naudojama su šaltu vandeniu. Taip yra dėl neįtikėtinai didelių karšto vandens sąnaudų Japonijoje. Skalbimo milteliai skirti skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Indų plovimo mašinos nuplauna riebalus šaltame vandenyje.

Priemonės yra nenuodingos. Jomis galima plauti vaisius ir daržoves. Ant vienos pakuotės netgi parašyta: „jei netyčia išgėrėte, išgerkite vandens“ ???? Žinoma, negerkite šių priemonių, tačiau tai – įdomus faktas apie japonišką buitinę chemiją.

Ši buitinė chemija yra sterili. Priemonės, skirtos įvairių paviršių valymui, dezinfekuoja ir naikina mikrobus.

Nuoroda į prekę...


Susisiekite su mumis socialiniuose tinkluose.


Mes niekada nesidaliname šlamštu! Vienintelis būdas parodyti Jums savo produktus ir papasakoti apie juos, pranešti apie specialius pasiūlymus, nuolaidas, dovanas ar žaidimus – tai socialiniai tinklai.

Prenumeruokite mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras bei sekite naujienas, sužinokite apie nuolaidas ir žaidimus.

Beje, ten taip pat galite užduoti klausimų apie mūsų produktus ar paslaugas!


EASTER EGG (slapti klausimai) 

=)

Manome, kad ne visi perskaitė tiek daug teksto, tačiau būtent čia mes paslėpėme du faktus apie savo įmonę (atsakymus į mįsles iš „Facebook“ ir „Instagram“ įrašų).

• 2020 metais konteineriuose, gabenančiuose prekes iš Japonijos į Latviją, radome gekoną (driežiuką).

• 20 500 kilometrų – mažiausiai tokį atstumą įveikė sauskelnės nuo jų pagaminimo vietos iki jomis besinaudojančių kūdikių!