Svarbu žinoti

Norime su Jumis pasidalinti mūsų įmonės vertybėmis, kuriomis vadovaujamės aptarnaudami klientus. Taigi, „Brillante“ parduotuvėje:

Sandėlyje visada yra prekių!

Garantuojame, kad sandėlyje visuomet yra visi internetinėje parduotuvėje siūlomi produktai, tad niekuomet nereikia papildomai laukti pristatymo!

Mes patys importuojame, sandėliuojame (2500 m2 ploto sandėlyje) ir siunčiame prekes klientams - todėl užsakytas prekes visuomet gausite labai greitai!Greičiausias pristatymas!


24 valandos! Per tiek laiko nuo užsakymo pateikimo pristatome net 90% visų prekių, užsakytų iki 16.00 val.

Kadangi patys kontroliuojame ir užsakymus, ir sandėlį, taip pat turime patikimus logistikos partnerius - neužtrunkame supakuoti ir perduoti prekes kurjeriui. Gavę užsakymą jį paruošti ir supakuoti galime per 3,5 minutės!

Visas Jūsų siuntos kelias atrodo taip:

* Visais atvejais Jūsų užsakytos prekės surenkamos, supakuojamos ir perduodamos kurjeriui iki 16.00 val.

* Kurjerių tarnyba pristato siuntinį į vietinį siuntų rūšiavimo centrą.

* Ryte siuntinys perduodamas Jūsų miesto kurjerių tarnybos vairuotojui, o dieną – pristatomas prie Jūsų namų durų.

Daugiau skaitykite čia.


Prekių grąžinimas ir keitimas:


„Brillante“ prekių grąžinimas arba keitimas - itin paprastas ir greitas.

Jei vis dar turite neatidarytų sauskelnių pakuočių, tačiau Jūsų mažyliui jau reikia kito jų dydžio - sauskelnes galite grąžinti arba pakeisti į kitas. Jums tereikia pasirinkti patogų prekių grąžinimo ar keitimo būdą.

Išsamias grąžinimo ir keitimo taisykles rasite čia.

Premijos taškai:

Kaskart pirkdami „Brillante“ elektroninėje parduotuvėje, už pirkinius gaunate premijos balų, kuriuos galite panaudoti kitam apsipirkimui.

Premijos balų rinkimo taisykles ir naudojimo instrukciją rasite čia.

 

Išskirtiniai produktai:

 

Mūsų importuojami prekių ženklai yra lyderiaujantys Azijos šalyse, o pastaraisiais metais itin sparčiai populiarėjantys Europoje ir JAV dėl išskirtinės kokybės, bei lenkiantys analogiškus vietinius produktus.

Daugybė nepriklausomai atliktų apklausų ir produktų vertinimų parodė puikią vartotojų patirtį renkantis šias prekes. Didžiuojamės ir norime jus supažindinti su unikaliais „Brillante“ produktais, kurie, mūsų nuomone, savo kokybe lenkia masinės rinkos prekes.


„Mulimi“ sauskelnės:

Specialios sauskelnės, visomis techninėmis charakteristikomis prilygstančios japoniškoms, o kai kuriomis net lenkiančios jas. „Mulimi“ sauskelnės turi daugybę išskirtinių dizaino ypatybių,kurių viena  - itin patvariai pritvirtintas, nesusivyniojantis į gumulą ir liekantis vietoje sugeriantis sluoksnis. Be abejo, puikiai sugeriama drėgmė, nes sugeriantis sluoksnis yra japoniškas. Labai minkštas vidinis sauskelnių paviršius nesukelia dirginimo, nes viršutinio sluoksnio rūgštingumas itin mažas.

„Mulimi“ sauskelnės itin plonos ir lengvos – vos 3 mm storio ir 30 g svorio, o tai labai patogu Jūsų mažyliui.  Sauskelnės kvėpuojančios, pralaidžios garams, nesukeliančios bėrimų. Gaminamos naudojant augalinės kilmės žaliavas – sausmedį. Kad naujagimiams būtų patogiau, sauskelnėse ties bamba yra iškarpa.

Nuoroda į prekes.

 

„Moony“ ir „Moony Natural“ sauskelnės:

„Moony“ – bene populiariausios japoniškos sauskelnės.

Šios sauskelnės gaminamos atskirai berniukams ir mergaitėms, atsižvelgiant į jų kūnų skirtumus. Itin minkštos ir patvarios medžiagos, kuri nedirgina odos, tai visais atvejais geros sauskelnės!

„Moony“ sauskelnių serijoje yra ir „Moony Natural“ sauskelnės – pačios minkščiausios ir švelniausios kada nors matytos sauskelnės. Pagamintos iš natūralios medvilnės.

Nuoroda į prekes.

 

„Merries“ sauskelnės:


„Merries“ – japoniškos sauskelnės, itin populiarios NVS šalyse. Minkštas viršutinis sauskelnių sluoksnis yra padengtas ramunėlių ekstraktu ir pasižymi itin švelnia tekstūra, kurios dėka sumažėja sauskelnių ir mažylio kūno sąlytis. Patrauklus ir patikimas dizainas.

Nuoroda į prekes.


Sauskelnių pavyzdžiai:

 

Sauskelnių pasirinkimas yra labai individualus dalykas, todėl Jūs turite galimybę užsisakyti sauskelnių pavyzdžių ir išbandę skirtingus variantus nuspręsti, kurios sauskelnės yra tinkamiausios Jūsų mažyliui.

Nuoroda į prekes.


„Arau“ ir „Arau Baby“ kūdikių priežiūros priemonės ir skalbikliai:

„Arau“ japoniška produkcija skaičiuoja jau ilgesnę nei 60 metų istoriją.

„Arau“ produktai yra 100% natūralūs, visiškai biologiškai išskaidomi iki vandens ir anglies dioksido vos per 22 dienas.

„Arau“ produkcijos sudėtis – palmių aliejus su žolelių ekstraktais, tiekiamais iš ekologiškai švaraus Malaizijos regiono, Borneo salos. Produktuose nėra sintetinių aktyviųjų medžiagų, fosfatų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, optinių baliklių ir konservantų.

100% natūralios sudėties dėka „Arau“ produktai nesukelia alergijų, nedirgina odos, juos gali naudoti būsimos mamos, kūdikiai, vaikai ir visi kiti žmonės, kurių oda yra jautri.

Dalis už produkciją gauto pelno yra skiriama palmių sodinimui Borneo saloje, siekiant sukurti šešėlius ir patogius būstus drambliams bei statyti tiltus per natūralias kliūtis ir taip pagelbėti judėti orangutanams.

Nuoroda į prekes.

 

„Naïf“ ekologiška ir veganiška kosmetika:


Nyderlandų įmonė „Naïf“ atliko didžiulį darbą, kurdama plačią IVF kosmetikos liniją suaugusiems ir vaikams.

Visa „Naïf“ produkcija yra 100% ekologiška ir natūrali, taip pati itin veiksminga.

Produktai yra pagaminti iš natūralių ingredientų, kuriuose yra tik augalinių sudėtinių dalių, nėra nieko kenksmingo. Prekės yra supakuotos biologiškai skaidomame bioplastike, pagamintame iš cukranendrių.

„Naïf“ produktai turi visų rūšių ECO sertifikatus. Patrauklus dizainas, ekologiška pakuotė, malonus kvapas ir puikus veikimas – visa tai galima gauti naudojant „Naïf“ produktus!

Nuoroda į prekes.


MAMOMS

„Mayasuo“ profesionalus šampūnas ir kondicionierius:


Mūsų klientų atsiliepimai:

Neseniai išbandžiau „Mayasuo“ šampūną ir kondicionierių. Nesu seniau bandžiusi jokių azijietiškų produktų, tad labai susidomėjau jais. Idealiai tinka tiesiems plaukams. Šampūnas labai gerai putoja ir išplauna plaukus. Yra patogus dozatorius – man tai labai svarbu. Kondicionierių lengva paskirstyti po plaukus. Naudojant šiuos produktus plaukai ilgiau išlieka švarūs. Kadangi dažnai plaunu savo plaukus, tai ir pastebėjau, kad naudojant šias priemones plaukai buvo švarūs net ir trečią dieną. Produktai kvepia kiek neįprastai, tarsi vyrišku skutimosi losjonu, kvapas ilgai išlieka ant odos. „Mayasuo“ šampūną, kondicionierių ir kitus produktus iš Japonijos ir visos Azijos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Brillante“. Prekės pristatomos per 1 dieną. @lifebytroya, L. Krilova, Ryga, Latvija.

Labai gražūs plaukai po priemonių naudojimo. Malonu buvo nuo pat prekių pristatymo ir išpakavimo iki rezultato po plaukų plovimo. @miss_kalashnikova, E. Kalašnikova, Talinas.

Nuoroda į prekes.


„Summus“ (buv. „Shiawasedo“) odos priežiūros priemonės:

„Summus“ direktorius savo prekės ženklą pakomentavo maždaug taip: „Esame suinteresuoti siekti maksimalaus produktų naudojimo efekto, jei tik tai yra saugu. Orientuojamės į šiuolaikines kosmetikos technologijas, o ne į ekologiškumą.“

Nors šis prekės ženklas niekada nedeklaravo, kad ši kosmetika priklauso ECO kategorijai, tačiau produktų sudėtyje nėra jokių kenksmingų ar pavojingų medžiagų (ES kosmetikos saugumo ataskaita yra prieinama).

Vos po kelių šios naujausiomis technologijomis gaminamos kosmetikos naudojimo kartų pamatysite neįtikėtinus rezultatus!

Nuoroda į prekes.


„Shiseido“ odos priežiūros priemonės:


Šio prekės ženklo pristatinėti nereikia. Tai plaukų priežiūros produktų lyderis jau kelis dešimtmečius. Kiekviena nauja priemonių serija pasirodo vis geresnė už ankstesnę!

Dažniausiai pasitaikantys klientų komentarai apie Shiseido: neįtikėtina kokybė, niekada neradome nieko geresnio ir t. t.

Nuoroda į prekes.

 

„Kuyura“ dušo želė:


Ši dušo želė – nepaprastai maloni, kreminė. Sunku tiksliai apibūdinti jos jausmą ir poveikį, tačiau tikrai turite ją išbandyti!

Nuoroda į prekes.

„Laurier“ moterų higienos priemonės:

Tos moterys, kurios bent kurį laiką yra naudojusios „Laurier“ higienos priemones, nebenorės naudoti jokių kitų. Jos visais atžvilgiais yra puikios!

„Laurier“ – populiariausias įklotų prekės ženklas Japonijoje. Milijonai moterų jais naudojasi visą gyvenimą ir neketina rinktis kito prekės ženklo!

Jei naudodamos higieninius įklotus jaučiate diskomfortą - išbandykite „Laurier“ higienos priemones!

Šių higieninių įklotų gamintojas „Kao“ taip pat gamina „Merries“ sauskelnes ir higienines servetėles.

Nuoroda į prekes.


„Lion“ ir „Saraya“ buitinė chemija:

Įsimylėti japoniškas buitinės chemijos priemones labai lengva. Jos skiriasi nuo tų, kurias esame įpratę matyti prekybos centruose. Japoniška buitinė chemija yra itin efektyvi ir daugeliu atvejų - ekologiška bei saugi aplinkai.

Yra keletas japoniškos buitinės chemijos savybių:

Buitinė chemija yra veiksminga tuomet, kai naudojama su šaltu vandeniu. Taip yra dėl neįtikėtinai didelių karšto vandens sąnaudų Japonijoje. Skalbimo milteliai skirti skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Indų plovimo priemonės nuplauna riebalus šaltame vandenyje.

Priemonės yra nenuodingos. Jomis galima plauti net vaisius ir daržoves! Ant pakuočių netgi galite rasti tokius užrašus: „Jei netyčia išgėrėte, išgerkite vandens“. Žinoma, negerkite šių priemonių, tačiau tai – itin įdomus faktas apie japonišką buitinę chemiją.

Ši buitinė chemija yra sterili. Priemonės, skirtos įvairių paviršių valymui, dezinfekuoja ir naikina mikrobus.

Nuoroda į prekes.

 

Susisiekite su mumis socialiniuose tinkluose:


Mes niekada nesidaliname šlamštu ir neapkrauname reklamine informacija! Socialiniai tinklai mums - vienintelis būdas parodyti Jums savo produktus ir papasakoti apie juos, pranešti apie specialius pasiūlymus, nuolaidas, dovanas ar žaidimus.

Pasekite mus „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose, kur galėsite ne tik sekti naujienas, sužinoti apie nuolaidas ir žaidimus, bet ten galėsime bendrauti gyvai ir atsakyti į jūsų klausimus!

 

EASTER EGG (slapti klausimai):

Manome, kad ne visi perskaitė tiek daug teksto, tačiau būtent čia mes paslėpėme du faktus apie savo įmonę (atsakymus į mįsles iš „Facebook“ ir „Instagram“ įrašų).

• 2020 metais konteineriuose, gabenančiuose prekes iš Japonijos į Latviją, radome gekoną (driežiuką).

• 20 500 kilometrų – mažiausiai tokį atstumą įveikė sauskelnės nuo jų pagaminimo vietos iki jomis besinaudojančių kūdikių!