Apie mus

Esame „Brillante“ ir  jau ilgą laiką iš Japonijos į Europą importuojame aukščiausios kokybės sauskelnes „Merries“, „Moony“ ir „Goo.n“. Užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba, nuolat plečiame savo asortimentą ir tiekiame prekes daugiau nei penkiasdešimčiai parduotuvių visose Europos Sąjungos šalyse.


Mūsų prekių krepšelio produkcijos kokybė itin aukštai vertinama milijonų žmonių Europoje ir Japonijoje.

Su visu asortimentu galite susipažinti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Visi parduotuvėje esantys produktai yra mūsų sandėliuose, todėl prekių pristatymas itin greitas! Jei turite klausimų, susisiekite!

REKVIZITAI

UAB „BRILLANTE“

Reg. nr.: 40103164585

VAT ID: LV40103164585

IBAN: LT043500010011582537

Banko pavadinimas: Paysera LT

SWIFT kodas: EVIULT2VXXX1

Telefono numeris: +371 25654183

El. paštas: info@brillante.lt

Adresas: Latvia, Rīga, Maskavas 322D, LV-1063


PRISTATYMAS

Pristatymas Lietuvoje:

Prekės, užsakytos ir apmokėtos darbo dienomis iki 14.00 val., bus pristatytos per 1-2 darbo dienas.

Prekės, užsakytos ir apmokėtos po 14.00 val., bus pristatytos per 2 darbo dienas.

Prekės, užsakytos ir apmokėtos savaitgaliais ir švenčių dienomis, bus pristatytos per 2 darbo dienas.

Užsakant prekes iki 14.00 val., 97% atvejų klientai jas gaus jau kitą darbo dieną.

 

Kaip sužinoti, kur yra Jūsų užsakymas?

Kiekvieną kartą po prekių užsakymo asmeninėje paskyroje atsiranda kortelė „išsiųsta“, „tracking“ numeris ir nuoroda į svetainę, kurioje galite sekti savo siuntą.

Jei nepavyksta rasti savo siuntos, susisiekite su mumis.

 

Pristatymas į kitas ES šalis:

Užsakydami prekę, parašykite savo užsakymo pavadinimą, pristatymo adresą ir kontaktus. Mes stengsimės kuo greičiau su Jumis susisiekti.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS


1. UAB „Brillante“ beveik visais atvejais atgal priima bet kurią iš UAB „Brillante“ parduotuvės nupirktą prekę nereikalaudama papildomų paaiškinimų ir grąžina Pirkėjui visą sumokėtą sumą.

 

2. Dėl prekės grąžinimo ar keitimo Pirkėjas kiekvienu atveju turi susisiekti su UAB „Brillante“ elektroniniu paštu arba telefonu. Paraiška dėl prekės grąžinimo ar keitimo priimama elektroniniu paštu anglų, rusų ir latvių kalbomis laisva forma. Taip pat, informaciją galima gauti telefonu anglų, latvių arba rusų kalbomis. Prekių grąžinimo klausimai dažniausiai išsprendžiami per 1 darbo dieną.

3. Jei Pirkėjas nori grąžinti arba pakeisti prekę dėl UAB „Brillante“ klaidos ar kaltės, visa pirkinio suma grąžinama per 7 dienas, klientui išsiuntus šią prekę atgal į UAB „Brillante“ sandėlį.

 

4. Jei prekė grąžinama ar keičiama dėl Pirkėjo kaltės ar klaidos, taip pat, jei nenurodoma grąžinimo priežastis, pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

 

5. Netinkama prekė pakeičiama per 1-2 darbo dienas.

 

6. UAB „Brillante“ pasilieka teisę neleisti grąžinti arba pakeisti prekės, jei jos pakuotė buvo atidaryta ar pažeista Pirkėjo, taip pat jei prekė grąžinama dėl Pirkėjo kaltės arba jam nenurodant grąžinimo priežasčių. Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

7. Grąžinamos ar keičiamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Jei prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

8. Taip pat, UAB „Brillante“ yra pasirengusi išnagrinėti bet kokį Pirkėjo pasiūlymą dėl bet kurios problemos ar dėl prekės grąžinimo sprendimo.


DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS IR KONFIDENCIALUMO NUOSTATAI

UAB "Brillante" informuoja, kad nurodydami savo elektroninio pašto adresą, sutinkate, kad jis bus įtrauktas į klientų duomenų bazę ir į jį gali būti išsiųstas UAB "Brillante" pranešimas/priminimas apie pradėtus, bet dar nebaigtus prekių užsakymus.

 

Naudodamiesi UAB "Brillante" interneto svetaine, sutinkate, kad UAB "Brillante" ar bet kuris kitas trečiasis asmuo, veikiantis UAB "Brillante" vardu, gali rinkti ir saugoti duomenis, kurie leis stebėti:

• bendrą interneto svetainės lankytojų skaičių;

• lankytojų skaičių kiekviename atskirame interneto svetainės skyriuje;

• interneto paslaugų teikėjų, aptarnaujančių lankytojus UAB "Brillante", pavadinimus.

UAB "Brillante" nesusieja IP adreso ir elektroninio pašto vartotojo su duomenimis, leidžiančiais identifikuoti konkretų vartotoją. Tai reiškia, kad sesija kiekvienam vartotojui yra registruojama, tačiau interneto svetainės vartotojas lieka anoniminis.

Visa informacija, siunčiama ar įvedama į interneto svetainę, tampa UAB "Brillante" nuosavybe. UAB "Brillante", kaip interneto svetainės savininkė, turi teisę šią informaciją naudoti asmeniniams poreikiams, išskyrus fizinių asmenų duomenis.

 

KONTAKTAI

 +371 25654183

info@brillante.lt