• Lion "Bright Strong“ antibakterinio poveikio baliklis, 900ml papildymas

Skirtas dėmių šalinimui, baltų ir spalvotų audinių balinimui. Taip pat turi  antibakterinių ir dezinfekcinių savybių. Pašalina nemalonius kvapus, įskaitant prakaito kvapą, apsaugo rūbus nuo pageltimo. Tinka medvilnei, linui, vilnai, mišriam pluoštui. Kadangi baliklis deguonies pagrindu ir skystas- jį galima naudoti vilnai ir šilkui (naudojant tinkamas skalbimo priemones, pvz., "Acron"). Saugu skalbti kūdikių rūbus. Lengvo mėtų aromato. Pagerina Hygia antibakterines savybes ir Nanox balinamąsias savybes. Pasižymi dezinfekavimo efektu. Dėl to nei rūbai, nei kojinės vakare neskleidžia nemalonaus kvapo. Juk daugelis  nevilki tų pačių rūbų 2 dienas iš eilės ne dėl to, kad ji nešvarūs, bet dėl ​​to, kad nėra gaivumo jausmo. Šis baliklis skirtas spręsti šią problemą.

Naudojimas:

balinimui, dezinfekavimui ir dezodoravimui į vandenį įpilkite atitinkamą kiekį baliklio, 20 ml produkto (1/2 matavimo dangtelio) 30-čiai litrų vandens, skalbkite kartu su skalbimo priemone. Dėmių šalinimui: užpilkite  nedidelį kiekį priemonės tiesiai prie dėmės ir išskalbkite. Priemonė efektyviausia šiltame vandenyje.

Manufacturer: LION corporation

ingredients: LAURETH-10, SODIUM C12-18 ALKYL SULFATE, HYDROGEN PEROXIDE, BENZETHONIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, GERANIOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Lion "Bright Strong“ antibakterinio poveikio baliklis, 900ml papildymas

  • Gamintojas: Lion
  • Prekės kodas: Lion Bright STRONG refill 900ml 282686
  • EAN: 4903301282686
  • Bičiulių taškai: 0.60
  • Ar turime: Sandėlyje


Gaukite iki 100€ premijų į savo Brillante.lt sąskaitą!  Žaidimo taisyklės: už kiekvieną įsigytą prekę - Naïf, Laurier, Mayasuo, Madonnagaunate - gausite žaidimo „FORTUNE“ kortelę, kurią reikės nutrinti moneta. Jei nutrynę kortelę rasite laimingą skaičių, susisiekite su mumis!  

Akcijoje dalyvaujantys produktai pažymėti ženklu „deimantas“.

  • 16,99€
  • 11,99€Didžiausias šio produkto kiekis 20