ShiawasedoOdos balinimo serumas 35ml

Dėl savo unikalios formulės, kurioje yra efektyvių balinimo elementų, augalų ekstraktų, antioksidantų ir vitaminų, serumas atkuria odos baltumą, skaidrumą ir natūralų blizgesį. Tai efektyvi priemonė kovoti su hiperpigmentaciją, tamsiomis dėmėmis ir paraudimais, taip pat ji „taiso“ pilkšvą veido atspalvį ir išlygina odos spalvą.

Formulės sudėtyje esantis Japonijos abrikosų ekstraktas grąžina odai skaidrumą ir natūralų švytėjimą bei apsaugo nuo baltymų glikolizacijos, dėl kurios oda įgauna gelsvą žemišką atspalvį. Askorbilo gliukozidas ir kregždūnės ekstraktas slopina melanino sintezę, kuri yra hiperpigmentacijos ir tamsių dėmių priežastis. Dikalio glicirizatas apsaugo odą nuo uždegimo ir užkerta kelią pigmentacijai, sukeltai odos uždegimo arba dirginimo. Bijūno šaknų ekstraktas skatina epidermio ląstelių atsinaujinimą, todėl hiperpigmentuotos vietos ir tamsios dėmės greičiau išnyksta nuo odos paviršiaus.

Oda atrodo skaidresnė, sveika ir gaivi.


Odos tipas: tinka įvairaus amžiaus grupėms ir visiems odos tipams.

Naudojimas: po odos valymo ir losjono naudojimo, ryte ir vakare patepkite odą serumu. Suvilgykite serumu pirštų pagalvėles arba vatos diskelį ir švelniais judesiais tepkite visą veidą.