Kids NETSUSAMA pleistrai 2-10 m., 16 vnt.
 
Kids NETSUSAMA pleistrai 2-10 m., 16 vnt.

Kids NETSUSAMA pleistrai 2-10 m., 16 vnt.

  • Prekės kodas: Kids NETSUSAMA 16pc. 011188
  • Bičiulių taškai: 0.6000027
  • Ar turime: Yra prekyboje
15,00€ 12,00€ Be mokesčių: 9,92€

NETSUSAMA vėsinantys hidrogeliniai pleistrai – patogus ir saugus būdas "numušti" temperatūrą, sumažinti karščiavimą, palengvinti skausmus.

Vasarą, didelių karščių metu šiuos pleistrus galima naudoti kaip prevencinę priemonę nuo perkaitimo (šilumos smūgio).

Pagamintas iš vandenyje tirpių polimerų, be dažiklių ir sintetinių kvapiklių. 


KAIP PLEISTRAI VEIKIA: liesdamasis su oda, hidrogelis padeda garinti karštį iš odos, todėl vėstant odai, vėsta ir kraujagyslės bei jose tekantis kraujas - tai sumažina viso kūno temperatūrą.

KAIP PLEISTRUS NAUDOTI: išpakuokite, nulupkite apsauginę plėvelę ir prilipinkite pleistrą reikiamoje vietoje. Vėsinantis poveikis prasideda iškart ir trunka apie 8 valandas. Norint stipresnio efekto, prieš naudojimą galima palaikyti šaldytuve (tačiau ne šaldiklyje ar šaldymo kameroje!)

HIDROGELINIŲ PLEISTRŲ NAUDA: skirtingai nuo cheminės kilmės vaistinių preparatų, šie pleistrai nedirgina skrandžio, nesukelia šalutinio poveikio kitoms organizmo sistemoms, saugūs vartojant kitus vaistus. Paprasta ir patogu naudoti - veikti pradeda iškart, netepa odos, nuėmus, nepalieka jokių pėdsakų. Galima karpyti reikiamo dydžio atkarpomis (kirpti reikia prieš nulupant apsauginę plėvelę).


LAIKYMAS IR NAUDOJIMAS

GALIMA: saugoti pliusinėje temperatūroje, šaldytuve (tai sustiprina vėsinamąjį efektą).

NEGALIMA: saugoti šaldymo kameroje (šaldiklyje), laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar aukštoje temperatūroje; naudoti ant atvirų žaizdų ar ant odos su bėrimais, egzema, nudegimais.


Hidrogelinis pleistras negydo ligos priežasties, todėl karščiavimui nemažėjant, būtina kreiptis į gydytoją.

Vienoje dėžutės pakuotėje yra 2 pleistrai. Išėmus vieną pleistrą, pakuotę su nepanaudotu pleistru būtina sandariai užlankstyti per punktyrines linijas (piešinėlis - ant kiekvienos pakuotės).   

 

LTD "Brillante Europe" © 2019 Maskavas iela 322D, Riga, Latvija LV44103131190
Privatumo politika

TAISYKLĖS

LTD "Brillante Europe" © 2020

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image