Pienelis su moderniausia apsauga nuo trumpų UVB ir ilgų UVA spindulių, yra tinkamas ir suaugusiųjų, ir vaikų jautriai odai. Pienelis apsaugo odą nuo UV spindulių, pažeidimų ir išsausėjimo. 

Pienelis labai greitai susigeria, yra visiškai neriebus, nelipnus, nepalieka jokių baltų žymių. Pienelio sudėtyje nėra dirbtinių kvapų ir dažiklių. 

Naudojimas: ši pienelį naudoti galite kasdien. Tolygiai tepkite ant švarios odos, iki išėjimo į lauką likus bent 20 minučių (kad pienelis susigertų iki galo).

Sudėtis: vanduo, etilheksilmetoksicinamatas, BG, laurilo metakrilato / Na metakrilato kryžminis polimeras, izopropilo palmitatas, izopropilo alkoholis, titano oksidas, hidrintas poliizobutenas, propandiolis, bisetilheksiloksietiloksifenolio metoksifenildimetoksimetilaktiazino sauleteris, metilglucet-20, akrilato / alkilakrilato (C10-30) kryžminis polimeras, trietoksikaprililsilanas hidroksilintas K, EDTA2Na, PEG-400, izocetetas-20, BHT, fenoksietanolis.

Dėmesio: prieš tepdami pienelį, kruopščiai nuvalykite makiažą. Nenaudokite pienelio, jei oda yra sudirgusi, pažeista ar yra uždegimų. Jei atsirastų alerginė reakcija, nedelsiant nutraukite pienelio naudojimą, kreipkitės į dermatologą. Venkite pienelio patekimo į akis, o taip nutikus, nedelsiant kruopščiai plaukite jas vandeniu.

Gamintojas: KAO Corporation.

Biore UV SPF 30+ apsauginis pienelis nuo saulės visai šeimai 120ml

  • Gamintojas: KAO corp.
  • Prekės kodas: Biore UV SPF 30 120ml 249050
  • EAN: 4901301249050
  • Bičiulių taškai: 0.90
  • Ar turime: Sandėlyje


Gaukite iki 100€ premijų į savo Brillante.lt sąskaitą!  Žaidimo taisyklės: už kiekvieną įsigytą prekę - Naïf, Laurier, Mayasuo, Madonnagaunate - gausite žaidimo „FORTUNE“ kortelę, kurią reikės nutrinti moneta. Jei nutrynę kortelę rasite laimingą skaičių, susisiekite su mumis!  

Akcijoje dalyvaujantys produktai pažymėti ženklu „deimantas“.

  • 21,99€
  • 17,99€Didžiausias šio produkto kiekis 20